У Новокаховській громаді за добу – 120 нових захворювань на COVID-19 та 6 летальних випадків

Минулої доби в Новокаховській ОТГ зафіксовано 120 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 та 6 летальних випадків, з яких 3 – від коронавірусу і 3 – від пневмонії.

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 93 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення переведено з терапевтичного 21 хворого, які поступили до лікарні з діагнозом пневмонія. Після тестування у них виявили захворювання на COVID-19. Також госпіталізовано 6 нових хворих з коронавірусною інфекцією.

До терапевтичного відділення госпіталізували 9 хворих на пневмонію мешканців Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні померли троє жителів Новокаховської громади, які хворіли на COVID-19 та троє хворих на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 12 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 4 людини, що хворіли на пневмонію.

Станом на ранок 26 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 136 хворих на СОVІD-19 та 36 – на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги за добу зафіксували 93 безсимптомних хворих, які проходять лікування амбулаторно.

До відома читачів: редакція Online НК повідомляє, що наведені цифри не відображають повну картину захворюваності на COVID-19 та пневмонію в громаді. Це пов’язано з тим, що після 100%-го заповнення ліжко-місць в Новкаховській ЦМЛ, хворих “швидкою” відправляють до інших медичних закладів області. Отримати інформацію з цих лікарень не є можливим.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!