У Новокаховській громаді за добу виявили 19 хворих на СОVІD-19, дві людини померли

Станом на ранок 14 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 99 хворих на СОVІD-19 та 37 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 19 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 259 нових випадків захворювання, з них 19 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 16 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 3 хворих, які мешкають у Новокаховській ОТГ. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення поступили 6 хворих мешканців з громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 8 хворих на пневмонію жителів Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні помер житель громади, який хворів на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні помер хворий на пневмонію новокаховчанин.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 9 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 3 людини, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2078 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 14 листопада на обліку перебуває 106 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1858 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 195 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!