У Новокаховській громаді за добу виявили 20 хворих на COVID-19

Станом на 17 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 51 хворий на СОVІD-19 та 17 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 20 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 200 нових захворювань, з них 20 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Стан хворих задовільний, 18 з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще двоє перебувають у лікарні. Такий добовий приріст захворюваності у Новокаховській громаді фіксується вперше протягом трьох останніх місяців.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 85-річну мешканку села Веселе та 63-річного новокаховчанина. Стан хворої середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих з інших територіальних громад:

  • 78-річний мешканець Каховки;
  • 51-річна мешканка Великої Олександрівки;
  • 77-річна мешканка Берислава;
  • 73-річний мешканець пгт Чаплинка;
  • 70-річна мешканка села Ка’янка, Каховського району;

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано шість хворих на пневмонію новокаховчан.

Також вчора з інфекційного відділення виписались четверо людей, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1138 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 17 вересня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1094 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!