У Новокаховській громаді за добу виявили 29 хворих на COVID-19, шістьох – госпіталізували

Станом на 22 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 78 хворий на СОVІD-19 та 33 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 29 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 304 нових захворювань, з них 29 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Стан хворих задовільний, 23 з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. Ще шестеро перебувають у лікарні. Такий добовий приріст захворюваності у Новокаховській громаді фіксується вперше протягом чотирьох останніх місяців.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано 67-річну мешканку села Дніпряни та 5 жителів Нової Каховки у віці від 58 до 74 років. Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 12 хворих з інших територіальних громад, серед яких один школяр. Стан хворих середньої тяжкості.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано сім хворих на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались п’ятеро людей, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1168 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 22 вересня на обліку перебуває 38 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1108 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!