У Новокаховській громаді за добу виявили 30 хворих на СОVІD-19, дві людини померли

У Центральній міській лікарні Нової Каховки на ранок 4 листопада знаходились 138 хворих на СОVІD-19 та 51 – на пневмонію. Загальна кількість ліжок для хворих на коронавірус та пневмонію розрахована на 170 пацієнтів.

За минулу добу в громаді зафіксували 30 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Стан 26 інфікованих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 4 хворих, які мешкають у Новій Каховці та селах громади. Їх стан середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 9 хворих з територіальних громад  Каховського району. Для 19 хворих встановлені додаткові ліжка. Ситуація знаходиться на межі можливого, але лікарі продовжують боротись за кожне життя.

До терапевтичного відділення госпіталізували 15 хворих на пневмонію, з яких 14 – мешканці Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні помер один хворий, що мешкає в Дніпрянах. Він хворів на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні також помер хворий на пневмонію.

22 особи виписались з лікарні, після одужання від коронавірусної хвороби. Також 2 людини виписались після одужання від пневмонії.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1931 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 4 листопада на обліку перебуває 105 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1720 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!