У Новокаховській громаді за добу виявили 31 хворого на СОVІD-19

У Центральній міській лікарні Нової Каховки станом на ранок 10 листопада знаходились 115 хворих на СОVІD-19 та 48 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 31 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 521 новий випадок захворювання, з них 31 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 23 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 8 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді та 9 жителів громад Каховського району. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 17 хворих на пневмонію жителів Новокаховської громади.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 15 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 5 людей, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2024 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 10 листопада на обліку перебуває 94 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1815 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 157 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!