У Новокаховській громаді за добу виявили 37 хворих на СОVІD-19, чотири людини померли

Станом на ранок 6 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходився 131 хворий на СОVІD-19 та 42 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 37 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 808 нових випадків захворювання, з них 37 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 29 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 8 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості.

До терапевтичного відділення госпіталізували 7 хворих на пневмонію жителів Новокаховської громади.

За добу в інфекційному відділенні померли чотри жителі Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 18 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 10 людей, що хворіли на пневмонію.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 345 осіб.

До відома читачів: редакція Online НК повідомляє, що наведені цифри не відображають повну картину захворюваності на COVID-19 та пневмонію в громаді. Це пов’язано з тим, що після 100%-го заповнення ліжко-місць в Новкаховській ЦМЛ, хворих “швидкою” відправляють до інших медичних закладів області. Отримати інформацію з цих лікарень не є можливим.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!