У Новокаховській громаді за добу виявили 40 хворих на COVID-19, одна людина померла

Станом на 13 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 133 хворих на СОVІD-19 та 35 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 40 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 678 нових захворювань, з них 40 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 24 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 16 хворих, які мешкають у Новій Каховці та селах громади. Їх стан середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

До терапевтичного відділення госпіталізували 10 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні помер 59-річний житель Нової Каховки. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 12 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 10 людей, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1419 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на13 жовтня на обліку перебуває 76 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1230 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!