У Новокаховській громаді за добу виявили 46 хворих на СОVІD-19, 7 людей померли

У Центральній міській лікарні Нової Каховки на ранок 20 жовтня знаходилось 135 хворих на СОVІD-19 та 42 – на пневмонію. Загальна кількість ліжок для хворих на коронавірус та пневмонію розрахована на 170 пацієнтів.

За минулу добу в громаді зафіксували 46 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Стан 33 задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 13 хворих, які мешкають у Новій Каховці та селах громади. Їх стан середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 18 хворих з територіальних громад  Каховського та Бериславського районів. Для семи хворих встановлені додаткові ліжка. Ситуація знаходиться на межі можливого, але лікарі продовжують боротись за кожне життя.

До терапевтичного відділення госпіталізували 10 хворих на пневмонію.

За добу в інфекційному відділенні померли п’ять хворих мешканців Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні померли двоє мешканців громади, які хворіли на пневмонію.

11 осіб виписались з лікарні, після одужання від коронавірусної хвороби.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1555 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 20 жовтня на обліку перебуває 92 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1322 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!