У Новокаховській громаді за добу виявили 8 хворих на COVID-19

Станом на 21 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 65 хворих на СОVІD-19 та 32 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 71 новий новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 8 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, 7 з них перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 51-річну новокаховчанку. Стан хворої середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих з інших територіальних громад:

  • 52-річна мешканка Каховки;
  • 64-річна мешканка Каланчака;
  • 79-річна мешканка Каховки;
  • 66-річна мешканка Каховки;
  • 64-річна мешканка села Христівка, Каховського району.

За добу до терапевтичного відділення госпіталізовано 11 хворих на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались вісім людей, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1145 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 21 вересня на обліку перебуває 22 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1108 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!