У Новокаховській громаді за вихідні померли двоє хворих на COVID-19

Станом на ранок 4 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 20 хворих на СОVІD-19 та 10 – на пневмонію. За минулу добу в громаді зафіксували 1 новий лабораторно підтверджений випадок  захворювання на коронавірус, повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 16 нових випадків захворювання, з них 1 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення хворих не поступало.

До терапевтичного відділення також госпіталізували 1 хворого на пневмонію жителя Новокаховської громади.

2 січня в інфекційному відділенні помер житель громади, який хворів на пневмонію та COVID-19. 3 січня також від ускладнень COVID-19 померла жителька громади.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2218 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 4 грудня на обліку перебуває 6 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2206 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 31 особа.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!