У Новокаховській картинній галереї дебютувала молода художниця з Херсонщини

Херсонщина багата на талановитих людей. У цьому переконались новокаховчани, які завітали на дебютну виставку художниці Алли Боднар до картинної галереї ім. А. Гавдзинського.

«Дуже радію, що в Новій Каховці серед когорти наших художників з’явилось нове ім’я. Ми дізналися про молоду художницю — перспективну, талановиту», — представила дебютантку директор Новокаховської картинної галереї ім. А. Гавдзинського Олена Михайленко. Це Алла Бондар (на заголовному фото) з селища Ювілейного Олешківського району. На виставці представлені її живопис та графіка, повідомляє newday.kherson.ua.

Дебют у галереї став дуже хвилюючою подією для молодої художниці. Навіть до останнього не вірилось, що мрія здійсниться, зізналася вона на відкритті виставки 18 січня. Привітати дівчину прийшли поціновувачі мистецтва з Нової Каховки, приїхали односельці та родичі.

Алла Бондар родом з Високопілля, за першою освітою — дизайнер інтер’єру та обладнання, також закінчила магістратуру за спеціальністю «Соціальна робота» і працює у Ювілейній сільській раді спеціалістом з соціальної роботи. Малюванням захопилася ще в дитинстві. Бажання стати художником з’явилось у шостому класі: хотілося малювати і малювати. Не уявляє себе без творчості вона і сьогодні. А надихається природою. «Можу побачити квітку, захід сонця, хмари гарні — і це вже є для мене натхненням», — сказала Алла.

Поліна ГЕНЕРАЛЬЧУК

Фото автора