У Новокаховській лікарні минулої доби померли троє хворих на коронавірус

Станом на 3 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 110 хворих на СОVІD-19 та 40 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 4 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 345 нових захворювань, з них 4 – у мешканців Нової Каховки.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення госпіталізовано чотирьох новокаховчан, з яких дві жінки та два чоловіка. Стан хворих середньої тяжкості. Відомості про безсиптомних хворих, на жаль, відсутні.

Минулої доби до терапевтичного відділення госпіталізовали 5 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померли троє хворих на COVID-19: житель Нової Каховки – 1947 року народження, мешканка Каховки – 1945 року народження та мешканець Берислава – 1945 року народження.

Одужали 8 осіб, що хворіли на коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!