У Новокаховській лікарні наразі перебуває 35 хворих на COVID-19

Станом на ранок 10 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 35 хворих на СОVІD-19 та 73 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 141 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання, з них – 1 у 40-річного новокаховчанина. Його госпіталізовано до інфекційного відділення Новокаховської ЦМЛ.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 10 січня знаходиться 526 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 54 контактних з хворими на самоізоляції.

Також повідомляється, що за минулу добу в області померло 11 хворих на коронавірус.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!