У Новокаховській лікарні наразі перебуває 36 хворих на COVID-19

Станом на ранок 8 січня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 36 хворих на СОVІD-19 та 77 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 10 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА,  всього в області за останню добу виявлено 192 нових захворювань, з них – 10 у новокаховчан.

Стан хворих мешканців Нової Каховки задовільний, 8 осіб перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 2 людини, у яких тест показав наявність коронавірусу.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 8 січня знаходиться 526 безсимптомних хворих на СОVІD-19 та 54 контактних з хворими на самоізоляції.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!