У Новокаховській лікарні наразі перебуває 24 хворих на COVID-19

Станом на 13 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 24 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. П’яту  добу поспіль в населених пунктах Новокаховської ОТГ хворих на коронавірус не виявлено.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 32 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, до інфекційного відділення коронавірусних хворих вчора не надходило. До терапевтичного – госпіталізовано одного хворого на пневмонію.

Також за добу з лікарні виписались два пацієнти, що перехворіли на COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 13 червня на обліку перебуває 7 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 998 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!