У Новокаховській лікарні наразі перебуває 25 хворих на COVID-19

Останнім часом кількість хворих на COVID-19 в Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, зменшилась майже вдвоє. За минулу добу зафіксовано один новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. 

Станом на 29 травня у лікарні знаходиться 25 хворих на СОVІD-19 та 16 – на пневмонію, повідомляє Online НК. За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 77 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканки Нової Каховки.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан 63-річної новокаховчанки середньої важкості. Її госпіталізовано  до інфекційного відділення. До терапевтичного відділення госпіталізовано трьох хворих на пневмонію.

За добу четверо хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали п’ять осіб, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1002 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 29 травня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 973 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!