У Новокаховській міській лікарні від COVID-19 померла мати двох неповнолітніх дітей

Сьогодні, 20 грудня, міський голова Володимир Коваленко на апаратній нараді повідомив про жахливу трагедію, що сталась у Новокаховській ЦМЛ, повідомляє кореспондент Online НК.

«Мені зателефонувала завідуюча інфекційним відділенням, – розповів мер міста, – і з сльозами у голосі повідомила, що вночі у лікарні від коронавірусу померла мати двох неповнолітніх дітей. Більше рідних у них немає. Кому видавати довідку про смерть, хто буде займатись похороном покійної – не відомо. При цьому померла була невакцинована…

Як ще треба пояснювати людям необхідність у вакцинуванні?! Зараз хвороба пішла на спад і разом з цим зменшилась кількість вакцинованих. Якщо у цей раз біда вас оминула, то де та гарантія, що при наступній хвилі ще більш заразного штаму «Омікрон» доля знову буде до вас ласкавою?

Всі померлі у нашій лікарні – невакциновані! Загальносвітовий досвід каже, що з 10 померлих від ковіду – 9 невакциновані!!!»

Звертаючись до всіх присутніх у залі керівників підприємств та установ комунальної сфери Володимир Коваленко сказав:

– Кожна смерть невакцинованого вашого працівника – на моїй і вашій совісті! Адже я не зміг переконати вас у необхідності вакцинації підлеглих, а ви – не знайшли слів, щоб переконати їх…