У Новокаховській міський картинній галереї відкрилась виставка випускників дитячої школа мистецтв

У Новій Каховці, що на Херсонщині, у міській картинній галереї ім.  А.С.Гавдзинського відкрилась традиційна виставка робіт випускників дитячої школи мистецтв “Шлях до мистецтва”.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі культури і туризму територіальної громади.

На виставці, яка вже стала традиційною, випускники презентували усім мешканцям міста та людям небайдужим до мистецтва, свої творчі роботи як результат тривалої і неймовірно кропіткої праці.

Хвилюванню учнів та їх натхнених вчителів: Валентини Гетьман та Юлії  Розенцвейг не було меж, адже кожна робота, кожен мистецький витвір були наче щойно народжені діти і тому дуже чекали на схвалення, підтримку, затамувавши подих. Але атмосферне напруження зняло як рукою, коли зазвучав акордеон професіонала-віртуоза Людмили Подакової.

Роботи випускників Художнього відділення Дитячої школи мистецтв таки вразили в самісіньке серце усіх присутніх своєю подачею, розмаїттям барв та жанрів.

Виставка  в картинній галереї тільки розпочалась і триватиме щонайменше місяць. Тож у кожного є час доторкнутися до дитячих мрій, що райдугою засяяли на полотнах!

Але є й унікальна можливість передивитися виставку випускників художнього відділу “Шлях до мистецтва – 2021” в режимі онлайн за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=bo9WrVRC9zA&t=114s