У Новокаховській громаді кількість захворівших на COVID-19 продовжує зменшуватись

У Новокаховській ОТГ з 13 до 19 грудня в дев’яти осіб діагностували COVID-19, серед яких  шість безсимптомно хворих та госпіталізували до міської ЦМЛ трьох мешканців громади (на позаминулому тижні було всього 22 захворівших).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За минулий тиждень кількість госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ хворих з COVID-19 (22 осіб) зменшилась на 31% (було 32). Нагадаємо, до міської лікарні госпіталізують не тільки мешканців Новокаховської ОТГ, але і хворих з навколишніх громад Херсонщини.

Частка мешканців Новокаховської ОТГ серед всіх госпіталізованих з 9 зменшилась до 3, або на 66%.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 6 хворих (було 4), серед яких 1 (було 2) – мешканці Новокаховської ОТГ. Від пневмонії померло 2 хворих (було 4), з яких жителів громади немає (на минулому тижні було 3).

Виписалися з лікарні після завершення лікування від коронавірусу 29 пацієнтів (було 45) та від пневмонії 18 (було 20).

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 20 грудня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 41 особу, що на 21% менше ніж на позаминулому тижні (було 52).

Наразі у лікарні перебуває 24 хворих на пневмонію (було 24).

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з початку пандемії зафіксовано 2212 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 20 грудня на обліку перебуває 14 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2184 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за тиждень щеплення від COVID-19 отримали 855 осіб.

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «жовтій» зоні адаптивного карантину. У громаді кількість захворівших, госпіталізованих з СОVІD-19 поступово зменшується. Але кількість померлих залишається відносно значною.

Тому нагальною залишається проблема прискорення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!