У Новокаховській громаді поступово зменшується рівень захворюваності на COVID-19

У Новокаховській ОТГ з 6 до 12 грудня виявили 13 безсимптомних  хворих та госпіталізовано до міської ЦМЛ з діагнозом коронавірус 9 мешканців громади (на позаминулому тижні було 16).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За минулий тиждень кількість госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ хворих з COVID-19 (32 осіб) зменшилась на 33% (було 48). Нагадаємо, до міської лікарні госпіталізують не тільки мешканців Новокаховської ОТГ, але і хворих з навколишніх громад Херсонщини.

Частка мешканців Новокаховської ОТГ серед всіх госпіталізованих з 16 зменшилась до 9, або на 44%.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 4 хворих (було 9), серед яких 2 (було 3) – мешканці Новокаховської ОТГ. Від пневмонії померло 4 хворих, з яких жителів громади 3 (на минулому тижні не було).

Виписалися з лікарні після завершення лікування від коронавірусу 45 пацієнтів (було 65) та від пневмонії 20 (було 29).

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 13 грудня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 52 особи, що на 25% менше ніж на позаминулому тижні (було 69).

Наразі у лікарні перебуває 24 хворих на пневмонію (було 33).

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з початку пандемії зафіксовано 2206 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 13 грудня на обліку перебуває 18 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2170 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за тиждень щеплення від COVID-19 отримали 2118 осіб.

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «червоній» зоні адаптивного карантину. У громаді залишається значною кількість захворівших на СОVІD-19, госпіталізованих та померлих від цієї хвороби.

Тому нагальною залишається проблема прискорення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!