За минулий тиждень у Новокаховській громаді нових хворих на COVID-19 не виявили

У Новокаховській ОТГ з 27 грудня до 3 січня 2022 року нових хворих, в яких би діагностували COVID-19, не виявлено (на позаминулому тижні всього захворіли 9 осіб).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За минулий тиждень кількість госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ хворих з COVID-19 (5 осіб) зменшилась на 76% (було 21). Нагадаємо, до міської лікарні госпіталізують не тільки мешканців Новокаховської МТГ, але і хворих з навколишніх громад Каховського району.

Мешканців Новокаховської ОТГ серед всіх госпіталізованих не було, на позаминулому тижні було 7.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 4 хворих (було 2), серед яких 1 (був 1) – мешканець Новокаховської МТГ. Померлих від пневмонії не було.

Виписалися з лікарні після завершення лікування від коронавірусу 15 пацієнтів (було 22) та від пневмонії 10 (було 17).

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 3 січня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 22 особи, що на 40% менше ніж на позаминулому тижні (було 37).

Наразі у лікарні перебуває 8 хворих на пневмонію (було 14).

Останній раз рівень захворюваності на майже нуьовому рівні (1 захворівший) серед мешканців Новокаховської МТГ був у середені червня 2021 року.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!