У Новокаховській ОТГ до роботи в умовах посилення карантинних обмежень готова тільки одна школа

Станом на 9 серпня у Новокаховській ОТГ до роботи в умовах погіршення епідеміологічної ситуації по COVID-19 (жовтий та помаранчевий рівень обмежень) повністю готові тільки одна школа та один дитячий садочок, повідомляє Online НК.

На селекторній нараді, яку 9 серпня провів голова Херсонської ОДА Сергій Козир, було зазначено, що по області лише 28 шкіл відповідають вимогам Кабінету міністрів щодо вакцінування не менше 80% персоналу закладів, що надає їм можливість працювати очно з дітьми у випадку попадання у жовту, помаранчеву, або червону зони карантинних обмежень.

За даними, що містяться на сайті ХОДА щодо стану вакцінації персоналу середніх навчальних та дитячих  дошкільних закладів станом на 9 серпня у Новокаховській ОТГ тільки одна школа – ЗОШ-3 готова до роботи в умовах карантинних обмежень. Тут провакціновано 89,3% персоналу.

Теоретично до 1 вересня (за сроками проходження вакцінації) мають шанс працювати очно такі школи:

  • Корсунська гімназія – 64,7%;
  • Академічний ліцей «Спектр» – 58,2%;
  • Козацький ліцей – 51,8%;
  • Гімназія №2 ім. А.Бахути – 50%.

Дуже проблематичний стан справ з вакцінуванням у Новокаховській гімназії – 11,4% та ЗОШ-8 – 12,4%.

Серед дошкільних закладів Новокаховської громади готовий працювати в умовах незелених зон лише д/с №14 «Віночок», в якому провакцінувались 90,5% працівників.

Теоретично до 1 вересня (за сроками проходження вакцінації) мають шанс працювати очно такі садочки:

  • №2 «Сонечко» – 74,1%;
  • №7 «Теремок» – 73,1%;
  • №20 «Золота рибка» – 59,7%;
  • №7 «Ромашка» – 51,9%.

Дуже проблематичний стан справ з вакцінуванням у д/с: №8 «Черьомушки» – 11,8%, №11 «Золотий ключик» – 12,6%, №3 «Сонечко» – 13,5%.

На селекторі губернатор оголосив про те, що в деяких ОТГ області батьки учнів за своєю ініціативою проводять батьківські збори, на яких заслуховують директорів шкіл та дитячих садочків про хід вакцінування їх підлеглих та причини того, що дехто з них відмовляється від вакцінування чим наражають свої заклади на закриття в у мовах карантинних обмежень.

(Інформація взята за цим посиланням  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1cgLyxvvYdXtFmXGA2ATLA0FvILf3OyhcMKZ0BXbDTig/edit#gid=1541542070 )