У Новокаховській ОТГ опікунам повідомили про зміни у законодавстві щодо захисту прав дітей

В рамках проведення заходів до Дня усиновлення у Новокаховській ОТГ була організована зустріч із опікунами та піклувальниками, що мешкають у Веселівському та Козацькому старостинських округах територіальної громади.

Про це редакції Online НК повідомили у службі у справах дітей територіальної громади.

Мета зустрічі – розширення обізнаності опікунів та піклувальників в питаннях організації діяльності, пов’язаної із захистом прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, змін в законодавстві, надання фахових рекомендацій.

На зустрічі був присутній заступник міського голови Володимир Арнаут, начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко, директор міського центру соціальних служб Наталія Корсакова, запрошені старости старостинських округів Аннас Л.І. та Дерев’янко Р.М., інші посадові особи місцевого самоврядування, до повноважень яких відносяться питання захисту прав дітей.

Присутнім було роз’яснено чинне законодавство щодо прав та обов’язків опікунів/піклувальників, пільг статусних дітей: особливості виплат державної допомоги опікунами на утримання статусних дітей, отримання освіти; важливість збереження житла та майна. Опікуни та піклувальники мали можливість почути відповіді на всі питання, які їх хвилювали.

За сприянням міського голови, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, мешканці Веселівського та Козацького старостинських округів, отримали зошити до нового навчального року. Благодійну допомогу надало ТОВ «Тетрада» (м.Київ).

Висловлюємо свою найщирішу вдячність генеральному директору ТОВ «Тетрада» Чайковському Володимиру Сергійовичу за допомогу дітям!