У Новокаховській ОТГ розпочалась Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя»

У Новокаховській ОТГ в ході Всеукраїнської благодійна акція «Милосердя», яка розпочалась на початку вересня, відбулось засідання робочої групи з організації та проведення акції.

Про це Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

В робочій групі, якою керує заступник міського голови Володимир Арнаут, беруть участь начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Стоянчук, директор територіального центру Людмила Логвінова, старости старостинських округів, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Лариса Житченко, начальник відділу культури і туризму Наталія Зарудна, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту Наталія Таран, головний спеціаліст відділу освіти Марина Забейда.

Члени робочої групи обговорили організаційні питання щодо залучення до участі в акції широкого кола мешканців громади, колективів підприємств та установ.

В якості морального стимулу заступник міського голови Володимир Арнаут запропонував відмітити та нагородити грамотами найактивніших учасників  акції «Милосердя» до Дня міста. Члени робочої групи підтримали дану пропозицію.

Рахунок для благодійних внесків:
Р/р UA 32 820172 0314241004302062248 Держказначейська служба України, м. Київ ЄДРПОУ 35453362