У Новокаховській ОТГ розроблять онлайн-базу енергетичних характеристик громадських будівель

У Новокаховській ОТГ у відповідності з цифровою Національною базою даних експлуатаційних та енергетичних характеристик громадських будівель, який розробляють у Мінрегіоні готуються до паспортизації будівель, що знаходяться у комунальній власності.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі капітального будівництва територіальної громади.

Такий ресурс допоможе здійснювати аналітику щодо реалізації Стратегії термомодернізації в країні. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Олександр Дудченко під час засідання підгрупи Секторальної робочої групи (СРГ) з енергоефективності громадських будівель.

«Мінрегіон працює над впровадженням систем енергоменеджменту у бюджетних установах. Наразі відповідна постанова знаходиться на розгляді Уряду. Водночас триває робота над Національною базою даних експлуатаційних та енергетичних характеристик громадських будівель. Цей ресурс допоможе здійснювати моніторинг реалізації Стратегії термомодернізації. Фактично, кожен українець зможе дізнатися, скільки енергоресурсів споживає та чи інша будівля», — підкреслив Олександр Дудченко.

За словами заступника Міністра, першочерговим завданням для міністерства є приєднання Національної бази до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва, а також розроблення нормативно-правових засад функціонування Бази на державному рівні.

Секторальна робоча група з енергоефективності громадських будівель займається координацією спільних зусиль держави разом з міжнародними партнерами, які спрямовані на реалізацію спільних проєктів, комплексне вирішення проблем у визначених сферах та узгодження спільних напрямів співробітництва в рамках проєктів міжнародної технічної допомоги.