У Новокаховській ОТГ щеплення від COVID-19 можуть зробити всі бажаючі

У Новокаховській громаді Херсонщини першу вакцину проти поширення коронавірусної інфекції COVID-19 отримали 5 березня. Відтоді фахівці мобільних бригад та стаціонарних постів зробили щеплення понад 1 600 місцевим мешканцям.

Наразі в громаді триває процес імунізації. Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що попри всі святкові та вихідні, медичні працівники продовжують виконувати свою справу з вакцинації населення. За останні три дні щеплення отримали 330 осіб, які мешкають на території Новокаховської громади. Навіть сьогодні, у суботній день, виконувались щеплення на базі КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка”.

Наразі вакцинацію в громаді виконують дві мобільні бригади та три стаціонарні пости: у приміщенні колишньої поліклініки в Новій Каховці та в амбулаторіях Козацького і Основи. Щеплення проводиться корейським препаратом AstraZeneca-SKBio.

Як повідомила керівник Центру Олена Ходорковська, вакцинування отримати може кожен бажаючий мешканець громади у віці від 18 років. Для цього потрібно звернутись до свого сімейного лікаря або безпосередньо в реєстратуру КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка”. Часи прийому з 9:00 до 16:00.

Нагадуємо, що усі щеплення є добровільними й безоплатними.