У Новокаховській ОТГ три трудові колективи пройшли вакцинування від COVID-19 на робочих місцях

У Новокаховській громаді Херсонщини триває процес вакцинації проти поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Станом на 7 серпня фахівці мобільних бригад та стаціонарних постів зробили щеплення 11460 місцевим мешканцям.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Ще два тижні потому на щотижневій апаратній нараді у міського голови Олена Іванівна запропонувала підприємствам і організаціям, де є 15 і більше бажаючих провакцинуватися, звернутись до КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” про направлення до колективу мобільної бригади, яка зробить щеплення на робочих місцях. Ця пропозиція була розповсюджена в місцевих ЗМІ і соціальних мережах.

Прикладом цієї ініциативи став сам колектив медичного Центру. Так, зі 186 співробітників всього 5 осіб не вакциновані через недавно перенесене захворювання на короновірусну хворобу. Всі решта – отримали щеплення.

Станом на 7 серпня три трудові колективи громади направили свої звернення до медичного закладу і виїздна мобільна бригада провела щеплення безпосередньо на підприємствах. Таким чином 242 працівника отримали першу дозу вакцини від COVID-19 на робочих місцях. Весь процес відбувався з дотриманням правил вакцинування і не визвав ніяких побічних ефектів.

Таку практику медики планують проводити і надалі. На сьогогодні ж в громаді зробили щеплення 1146о особам, з них 4653 пройшли повний курс вакцинації.

Принагідно Олена Ходорковська запрошує всіх бажаючих мешканців Новокаховської ОТГ цими вихідними пройти щеплення вакцинами Pfizer, AstraZeneca та CoronaVac за адресою:

  • м. Нова Каховка, вул. Героїв України, 33 – а, амбулаторія №1 (приміщення поліклініки), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка» (субота – неділя – з 10:00 до 17:00).

При собі обов’язково треба мати:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • номер декларації, підписаної з сімейним лікарем (за наявності).

Всього на Херсонщині розгорнуто 91 пункт щеплення, 32 мобільні бригади, 10 центрів масової вакцинації, а також 6 пунктів щеплення для вакцинації жителів тимчасово окупованої АР Крим.

Наразі в області використано більше 150 тис. доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).

Для того, щоб усі охочі змогли щепитися, в області працюють:

  • 91 стаціонарний пункт вакцинації;
  • 32 мобільні бригади;
  • 10 центрів масової вакцинації;
  • 6 пунктів щеплення для осіб з тимчасово окупованого Криму.