У Новокаховській ОТГ у серпні перевірили 86 роботодавців щодо використання прихованих трудових відносин

У Новокаховській ОТГ у серпні перевірками робочої групи з питань легалізації праці  було охоплено 86 роботодавців, у яких виявлено 32 працівника, що працювали без оформлення трудових відносин.

Про це редакції Online НК повідомили в управлінні праці та соціального захисту населення територіальної громади.

Продовжується проведення інформаційн-роз’яснювальних заходів щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, оскільки використання прихованих трудових відносин призводить до зменшення надходжень до місцевого бюджету Новокаховської територіальної громади.

З роботодавцями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо оформлення трудових договорів з працівниками, внаслідок чого легалізовано працю 12 осіб.

Попереджаємо роботодавців, які не зареєстрували найманих працівників, управлінням було направлено інформацію на Головне управління Держпраці у Херсонській області для вжиття фінансових заходів.

Також, проводилась робота в аграрному секторі на території Веселівського та Козацького старостинського округу, виявлено 4 роботодавців неформального сектору економіки, які використовували працю 19 неоформлених працівників.

Було проведено два рейди на службах таксі, в наслідок яких три дні місто перебувало практично без машин таксі.

В ході рейдів були встановлені порушення, головними державними ревізорами Головного управління ДПС у Херсонській області та складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Звертаємо увагу, що додержання роботодавцем трудового законодавства та законодавства про зайнятість гарантує стабільний прибутковий бізнес і дає можливість уникати непорозумінь із найманими працівниками та контролюючими органами.