У Новокаховській ОТГ випускникам розповіли про 230-річну історію селища Дніпряни

У Дніпрянській школі Новокаховської територіальної громади відбувся захід для учнів 11 класу, присвячений 230-й річниці селища міського типу Дніпряни.

Про це редакції Online НК повідомив керівник відділу культури і туризму територіальної громади Наталія Зарудна.

Бібліотекарі Дніпрянської селищної бібліотеки Олена Кузнєцова та шкільної бібліотеки Дар’я Горева приготували цікавий матеріал, використовуючи особисті дослідження та експонати народного музею ПрАТ «Дім марочних коньяків «Таврія».

Історія кожного населеного пункту відображає історію всієї країни і Дніпряни не є винятком. Але, які б не відбувалися події в минулому, найголовнішою цінністю селища залишаються працьовиті та наполегливі його жителі.

Учні з цікавістю прослухали інформацію і переглянули фотоматеріали про героїв Бритого Яру, дізнавшись чиї імена носять вулиці селища. До уваги учнів було також переставлено декілька презентацій. У презентації в фотографіях «Пролетіли роки журавлями…» розповідалося про місцеву письменницю, члена Спілки письменників України, Лауреата літературної премії М.Куліша – Валентину Нижеголенко, про її любов до людей і своєї малої батьківщини.

Презентація «Художник, який малював ногами» познайомила учнів з місцевим безруким художником-самородком Гнатом Шилом. Презентація «Творчі мешканці Дніпрян» розкрила унікальність творчості сучасних майстринь, які продовжують національні традиції. За допомогою презентації «Подорож малою батьківщиною» школярі здійснили уявну подорож вулицями рідної селища.