У Новокаховській ОТГ за добу виявили 19 хворих на СОVІD-19, дві людини померли

На ранок 25 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 107 хворих на СОVІD-19 та 37 – на пневмонію. За минулу добу в інфекційне відділення госпіталізовано 11 хворих на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 282 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Серед них 19 мешканців Новокаховської громади.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 13 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 5 COVID-хворих з Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 6 хворих на пневмонію, з яких 5 – жителі громади.

За добу в лікарні померли дві людини, що мешкали в Новокаховській громаді. Один хворів на пневмонію, інший – на COVID-19.

Також з інфекційного відділення виписались 12 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 6 людей, що хворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2152 (30 осіб добавилось за дві доби) безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 25 листопада на обліку перебуває 68 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2082 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 139 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!