У Новокаховській ОТГ за добу виявили 27 хворих на COVID-19, чотири людини померли

За минулу добу медичні працівники Новокаховської ЦМЛ зафіксовали в громаді 27 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус та 4 летальні випадки. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 337 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 27 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 18 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 9 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 5 COVID-хворих з територіальних громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 4 хворих на пневмонію жителів громади.

За добу в інфекційному відділенні померли три жителя Новокаховської громади. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні від пневмонії помер мешканець Нової Каховки.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 6 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людини, що хворіли на пневмонію.

Станом на 17 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 100 хворих на СОVІD-19 та 31 – на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2094 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 17 листопада на обліку перебуває 96 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1932 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 отримали 302 особи.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!