У Новокаховській ОТГ за добу виявили 5 хворих на COVID-19

Станом на 3 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 24 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 5 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 33 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 5 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, всі вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення госпіталізовано 35-річну мешканку Каховки з діагнозом коронавірусної хвороби.

За добу  одужала одна людина, що перехворіла на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1039 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 3 серпня на обліку перебуває 26 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1030 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!