У Новокаховській ОТГ за добу виявили 6 хворих на COVID-19

Станом на 20 травня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 32 хворих на СОVІD-19 та 16 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 6 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 141 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 6 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, всі вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення госпіталізовано двох іногородніх хворих на коронавірус: 55-річну мешканку Асканії-Нова та 60-річну жительку з с. Дубівка, Горностаївського району.

За добу троє хворих на COVID-19 побороли недугу і виписалися з лікарні, а ще одужали п’ять осіб, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 971 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 20 травня на обліку перебуває 32 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 930 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!