У Новокаховській ОТГ за добу виявили 7 хворих на COVID-19, одна людина померла

За минулу добу медичні працівники Новокаховської ЦМЛ зафіксовали в громаді 7 нових захворювань на коронавірус та 1 летальний випадок. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 181 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на COVID-19, з них 7 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 1 хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих, які мешкають у Новокаховській громаді. Їх стан середньої тяжкості. Також до відділення госпіталізовано 1 COVID-хворого з територіальної громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 9 хворих на пневмонію жителів громади.

За добу в інфекційному відділенні померла жителька Новокаховської громади. Вона хворіли на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 8 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 4 людини, що хворіли на пневмонію.

Станом на 3 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 83 хворих на СОVІD-19 та 37 – на пневмонію.

За даними Генерального директора КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Олени Ходорковської у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 2185 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 3 грудня на обліку перебуває 22 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2124 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Також Олена Ходорковська повідомила, що за останню добу щеплення від COVID-19 зробили 475 осіб.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!