У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 26 хворих на COVID-19

Станом на 3 листопада у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 148 хворих на СОVІD-19 та 44 – на пневмонію. За минулу добу зафіксували 26 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 600 нових захворювань, з них 26 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 20 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих на коронавірус. Їх стан середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 2 хворих з територіальних громад Каховського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 11 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померли два мешканці Новокаховської ОТГ. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 11 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 4 людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1905  безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 3 листопада на обліку перебуває 132 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1622 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!