У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 3 хворих на COVID-19

Станом на 17 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 18 хворих на СОVІD-19 та 13 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 3 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 12 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 3 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворих задовільний, всі вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення госпіталізовано двох хворих на коронавірус із сусідніх громад. Це: 24-річна жителька села Плодове, Таврійської ОТГ та 66-річна мешканка села Преображенка, Чаплинської ОТГ.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1058 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 17 серпня на обліку перебуває 20 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1042 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині зокрема збільшуються. Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населеня громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!