У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 30 хворих на COVID-19, 5 – госпіталізували

Станом на 30 вересня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 110 хворих на СОVІD-19 та 32 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 30 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 429 нових захворювань, з них 30 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 25 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 5 хворих, з них один чоловік, що мешкає в Корсунці та чотири жінки, які мешкають у Новій Каховці. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 19 хворих з територіальних громад Бериславського та Каховського районів.

До терапевтичного відділення госпіталізували 6 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні помер 53-річний мешканець Таврійська. Він хворів на пневмонію та COVID-19.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 13 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 3 людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1239  безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 30 вересня на обліку перебуває 42 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1154 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!