У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 7 хворих на COVID-19

Станом на 27 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 22 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 7 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 124 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 7 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, у всіх хворих стан задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а за добу до інфекційного відділення госпіталізовані двоє хворих з інших територіальних громад:

  •  44-річний мешканець Таврійська;
  • 74-річна жителька села Мала Каховка, Каховської громади.

Вчора в терапевтичному відділенні чотири хворих на пневмонію побороли недугу і виписались з лікарні.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1078 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 27 серпня на обліку перебуває 29 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1054 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!