У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 8 хворих на COVID-19, 2 особи померли

Станом на 5 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходиться 103 хворих на СОVІD-19 та 38 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявлено 127 нових захворювань, з них 8 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

За повідомленням керівництва Новокаховської ЦМЛ, стан 6 хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом. До інфекційного відділення госпіталізовано 2 хворих жінок 1973 та 1953 років народження, які мешкають у Новій Каховці. Стан хворих середньої тяжкості.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано 3 хворих з територіальних громад Бериславського району.

До терапевтичного відділення госпіталізували 2 хворих на пневмонію.

Вчора в інфекційному відділенні померли двоє хворих на пневмонію.

Також вчора з інфекційного відділення виписались 10 людей, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 4 людини, що перехворіли на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1255  безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 4 жовтня на обліку перебуває 42 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1160 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!