У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 8 хворих на COVID-19

Станом на 31 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 21 хворих на СОVІD-19 та 16 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 8 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 26 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 8 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, у п’яти хворих стан задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а за добу до інфекційного відділення госпіталізовані троє хворих новокаховчан. Їх стан середньої важкості. До терапевтичного відділення поступив один хворий на пневмонію.

Також вчора один хворий на коронавірус поборов недугу і виписався з лікарні, а терапевтичне відділення залишили після одужання троє хворих на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1085 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 31 серпня на обліку перебуває 27 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1066 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми звертаємо увагу, що показники захворюваності взагалі на Україні і на Херсонщині збільшуються. Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!