У Новокаховській ОТГ за минулу добу виявили 9 хворих на COVID-19, 4 – госпіталізували

Станом на 20 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 21 хворий на СОVІD-19 та 18 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 9 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 75 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 9 – у мешканців Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан 5-ти хворих задовільний, вони перебувають на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення з терапевтичног переведено 4 хворих на пневмонію. Після тестування у них виявили захворювання на коронавірус. Це: 78-річний мешканець Корсунки та 40-річна жителька Тополівки, а ще двоє новокаховчанок 40-ка та 57-ми років.

Також за добу до інфекційного відділення госпіталізовано двох хворих на коронавірус із сусідніх громад. Це: 47-річний житель села Бургунка, Бериславського району та 70-річна мешканка Берислава. До терапевтичного відділення поступили троє новокаховчан, хворих на пневмонію.

Виписалось після завершення лікування 2 пацієнта, що перехворіли на СОVІD-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1067 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 20 серпня на обліку перебуває 24 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1048 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!