Минулої доби у Новокаховській ЦМЛ від COVID-19 померла місцева мешканка

Станом на 22 серпня у Центральній лікарні міста Нова Каховка, що на Херсонщині, знаходиться 19 хворих на СОVІD-19 та 12 – на пневмонію. За минулу добу зафіксовано 1 новий лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Про це повідомляє Online НК.

За оперативною інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, всього в області за останню добу виявили 45 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них 1 – у мешканця Новокаховської ОТГ.

Як повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ, стан хворого задовільний, він перебуває на самоізоляції, під щоденним медико-санітарним наглядом, а до інфекційного відділення з терапевтичного переведено 59-річну мешканку Каховки, у якої після тестування виявили захворювання на коронавірус.

На жаль, вночі в інфекційному відділенні померла 77-річна мешканка Нової Каховки. Вона хворіла на пневмонію та COVID-19.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1068 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 22 серпня на обліку перебуває 24 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1048 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!