У Новокаховській ОТГ за минулий тиждень кількість нових захворювань на СОVІD-19 зменшилась у 2,5 рази

У Новокаховській ОТГ з 29 листопада до 5 грудня виявили 12 безсимптомних  хворих (було 52) та госпіталізовано до міської ЦМЛ з діагнозом коронавірус 16 мешканців громади (на позаминулому тижні було 19).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За минулий тиждень кількість госпіталізованих до Новокаховської ЦМЛ хворих з COVID-19 збільшилась на 4%,  (48 було 46). Нагадаємо, до міської лікарні госпіталізують не тільки мешканців Новокаховської ОТГ, але і хворих з навколишніх громад Херсонщини.

Частка мешканців Новокаховської ОТГ серед всіх госпіталізованих з 19 зменшилась до 16, або на 16%.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 9 хворих (було 10), серед яких 3 (було 6) – мешканці Новокаховської ОТГ. Від пневмонії померлих хворих жителів громади не було (на минулому тижні було 4).

Виписались з лікарні після завершення лікування 65 пацієнтів (було 61).

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 6 грудня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 69 осіб, що на 27% менше ніж на позаминулому тижні (було 95).

Наразі у лікарні перебуває 33 хворих на пневмонію (було 30).

За даними КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» з початку пандемії зафіксовано 2193 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 6 грудня на обліку знаходиться 24 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 2132 особи, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Нова Каховка” Олена Ходорковська повідомила, що за тиждень щеплення від COVID-19 отримали 2876 осіб.

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «червоній» зоні адаптивного карантину. У громаді залишається значною кількість захворівших на СОVІD-19, госпіталізованих та померлих від цієї хвороби.

Тому нагальною залишається проблема прискорення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!