У Новокаховській ОТГ знижується рівень захворюваності на COVID-19

За оперативною інформацією, яку наводить департамент охорони здоров’я Херсонської ОДА, вчора, 11 червня, в області виявлено 43 нових лабораторно підтверджених випадки захворювання на COVID-19. Четверту добу поспіль в населених пунктах Новокаховської ОТГ хворих на коронавірус не виявлено.

Як повідомило редакції  Online НК керівництво ЦМЛ, за останні чотирі доби хворих на коронавірус в населених пунктах Новокаховської ОТГ не виявлено. Натомість до інфекційного відділення лікарні за цей час госпіталізовано 8 іногородніх з діагнозом СОVІD-19. Так, вчора до відділення направлено 63-річну жительку селища Чаплинка.

До терапевтичного відділу госпіталізовано двох хворих на пневмонію.

За добу три хворі на COVID-19 побороли недугу і виписались з лікарні, а ще одужали чотири людини, що перехворіли на пневмонію.

Таким чином, станом на 12 червня у Центральній лікарні міста Нова Каховка знаходиться 26 хворих на СОVІD-19 та 11 – на пневмонію.

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1016 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 12 червня на обліку перебуває 7 контактних з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 998 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Ми нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, дотримання соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях – це основні попереджувальні заходи, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!