У Новокаховській та Таврійській громадах скоротилась кількість боржників з майнових податків

За останні 3 місяці нинішнього року, завдяки злагодженій роботі фахівців Новокаховської ДПІ та їх тісній співпраці зі старостами Новокаховської й Таврійської міських територіальних громад щодо погашення податкового боргу з майнових податків, кількість боржників з 5968 на початку листопада скоротилась до 3141, або на 47%.

Про це редакції Online НК повідомили у прес-службі Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Окрему вдячність за співробітництво податківці висловлюють старості Козацького старостинського округу Руслану Дерев’янку та спеціалісту Кам’янського старостинського округу Неллі Барановій, що дозволили зменшити кількість боржників на 94 та 92 відсотки відповідно.

У податковій інспекції зазначають, що робота з територіальними громадами в даному напрямку триває, і нагадують, що за несвоєчасну сплату грошових зобов’язань до платників податків застосовуються відповідні штрафні санкції, а також нараховується пеня за кожен день прострочення сплати.

Задля уникнення застосування штрафних (фінансових) санкцій закликаємо платників податків свідомо поставитися до погашення податкових боргів, адже зростання добробуту громади, її жителів та держави в цілому залежить від рівня наповнення бюджетів усіх рівнів.