У Новокаховській громаді мешканцям 126 багатоквартирних будинків влада призначить управляючих

У Новокаховській територіальній громаді Херсонщини незабаром оголосять конкурс на визначення управителя для тих багатоквартирних будинків, співвласники яких до цього часу не прийняли рішення про форму управління своїм спільним майном.

Про це редакції Online НК повідомила начальник відділу комунального господарства міськвиконкому Галина Кіпрушева.

На засіданні виконавчого комітету Новокаховської міської ради, яке відбулось 25 травня, прийнято рішення «Про затвердження конкурсної документації та проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку в житлових будинках, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління».

На підставі законів України «Про житлово-комунальні послуги» та «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Мінрегіону від 13 червня 2016 року №150, виконавчий комітет міської ради вирішив провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку на території Новокаховської міської територіальної громади до 1 серпня 2021 року.

Всього по населеним пунктам територіальної громади необхідно буде призначити управителів для 107 багатоквартирних будинків та 8 гуртожитків у Новій Каховці та для 11 будинків у селищі Козацьке.