У Новокаховській територіальній громаді підвели підсумки весняного озеленення

У Новокаховській територіальній громаді Херсонщини завершені заходи з весняного озеленення населених пунктів. Про це редакції Online НК повідомив начальник екологічної інспекції Олександр Лимарь.

Станом на 1 травня висаджено 1560 одиниць молодих зелених насаджень (851 дерево і 709 кущів). У тому числі в місцях загального користування (територія парку, сквери, міські газони проїжджих вулиць), догляд за якими буде здійснювати комунальне підприємство «Екосервіс» висаджено 732 одиниці (318 дерев, 414 кущів).

Насадження висаджували у таких місцях:

  • на території міського парку висаджено 369 од насаджень (345 од. кущів та 24 од. дерев);
  • в сквері Сільських Будівельників, по вулицях Героїв України, Горького, Паркова, Соборна, Новоселівська, Затишна, проспектам Дніпровський і Перемоги висаджено 363 молодих дерев та кущів.

828 насаджень (533 дерев і 295 кущів) були передані для озеленення власних та прилеглих територій з наступною відповідальністю за їх доглядом і поливом в бюджетні та комунальні заклади міста, ОСББ та ЖБК та для висаджування на території населених пунктів Дніпрянського, Райського, Веселівського та Козацького старостинських округів.

Всього висаджено 24 види насаджень (15 дерев, 9 кущів) декоративних порід.

На жаль, зафіксовано непоодинокі випадки крадіжок та нищення висаджених саджанців (територія міського парку в районі Палацу культури, просп. Дніпровський, вул. Соборна).

Закликаю мешканців до бережливого ставлення до висаджених молодих насаджень.

Давайте цінувати працю людей, які озеленяють Нову Каховку. Тільки зусиллями всієї громади можна зробити наше місто зеленим, квітучим, привабливим для проживання та відпочинку.