У Новокаховській ЗОШ №3 відбулись “Ігри патріотів” за участі ветеранів АТО/ООС

В останню суботу вересня Нова Каховка, що на Херсонщині, традиційно відзначатиме День міста. Саме тому на поточному тижні у ЗОШ №3 проходять патріотичні заходи “З любов’ю до рідного міста”.

Вчора, 22 вересня, в школі підготували та провели цікавий квест під назвою “Ігри патріотів” і присвятили його Новій Каховці, повідомляє Online НК.

Участь у квесті приймав рій “Сміливі азовці”. Школярі були дуже раді, що до гри залюбки приєдналися мужні чоловіки, а на сьогодні найкращі друзі учнів з ГО УБД та ветеранів АТО “Біла стріла”.

Саме тому рій розділився навпіл, і до квесту долучилися четверо АТОвці: Дмитро Марков, Вадим Ковальов, Михайло Нечеса та Віталій Новосад. А їх побратим Леонід Кондрацький вболівав за учасників заходу.

Всім було цікаво та весело, адже для перемоги учасникам довелося не лише швидко бігати, але й вирішувати задачі на логіку, ерудицію та знання історії нашого міста. Приємно було спостерігати з якою цікавістю та ентузіазмом учні відповідають на запитання, з якою енергією вони поспішають до наступних зупинок. І не приховати було справжню любов та непереборне відчуття патріотизму за рідну країну і її захисників.

Але змагання є змагання, за результатами гри перемогу здобула команда “Азовці” у складі: Сашка Булатова, Богдана Очерідника, Сергія Калініна, Крістіни Прозоровської, і наших гостей Вадима Ковальова та Віталія Новосада. Всього лише один бал віддалив від перемоги команду “Сміливі” у складі: Максима Куліди, Андрія Вяткіна, Катерини Глушич, Алі Касимова, наших гостей Дмитра Маркова та Михайла Нечеси.

Це далеко не остання зустріч ветеранів та школярів, все тільки попереду. Директор школи Ірина Дубас вручила учасникам “Білої стріли” Грамоту за ІІ місце у Всеукраїнському онлайн-огляді підсумкових таборувань куренів (роїв) гри “Джура”.

Всі учасники гри отримали море емоцій та позитивних вражень. Далі буде…