У Новокаховському агроколеджі вшанували пам’ять героїв, які загинули за Україну

На минулому тижні в читальній залі бібліотеки Відокремленого структурного підрозділу “Новокаховський фаховий коледж Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного” відбулась зустріч членів патріотичної організації «Біла стріла» зі студентами коледжу та рідними колишніх випускників — загиблих Героїв-учасників бойових дій в АТО/ООС.

Про це повідомляє Online Нова Каховка, з посиланням на nkatk.com.

Метою цього заходу було вшанування пам’яті захисників України, які віддали своє життя за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України та з нагоди вручення нагороди «Захисник Українського народу» і відзнаки учасника бойових дій в російсько-українській війні: Вахненку Валерію Анатолійовичу і Галеті ВіталіюАнатолійовичу  (посмертно).

pamjati heroiv 01

Почався виховний захід з привітання присутніх заступником директора з виховної роботи Потапової Надії Олександрівни, яка розповіла про життєвий шлях Героїв. Зазначила, що колишні студенти Вахненко Валерій і Галета Віталій – гордість і честь нашого навчального закладу! Безстрашні, не побоялися смерті заради кращого майбутнього країни. Віддали своє життя за наше майбутнє. Ми завжди будемо пам’ятати своїх Героїв!

Головою патріотичної організації «Біла стріла» Марковим Дмитром була проведена церемонія вручення нагород рідним загиблих героїв.

pamjati heroiv 01

Дружина Вахненка Валерія, Олена Федорівна, зазначила, що її радує активна громадянська позиція та патріотичний дух студентської молоді коледжу. Подякувала, за те, що молоді люди залишаються небайдужими у час, коли вирішується доля нашої країни й гинуть найкращі сини. Закликала пам’ятати Героїв та любити свою Батьківщину.

Голова студради Козубський Кирило засвідчив повагу та шану Олені Федорівні. Кирило запевнив її, що молоде покоління буде завжди пам’ятати якою ціною вони завдячують можливості жити та навчатися у вільній країні.

pamjati heroiv 01

На жаль, Катерина Петрівна — мати Галети Віталія, не змогла бути присутньою на зустрічі, але після закінчення заходу голова організації «Біла стріла» Дмитрій Марков зі своїми побратимами та головою студради Кирилом виїхали до матері Героя за місцем проживання.

Члени студради Черник Віка та Богагова Аня привітали присутніх своєю творчістю: гарною українською піснею та віршем, присвяченим загиблим Героям. Студент Сушевський Олег від щирого серця потиснув руку присутнім членам організації «Біла стріла» та подякував за їх героїзм.

pamjati heroiv 01

Захід викликав у всіх дуже багато емоцій: переживання, співчуття, печаль та величезну гордість. Надія Олександрівна Потапова ще раз наголосила, що імена героїв, які віддали життя за цілісність нашої держави, мають бути закарбовані у нашої пам’яті. Адже загинули хлопці за те, щоб ми жили під мирним небом і не знали жахів війни!

pamjati heroiv 01

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх, хто віддав своє життя за Батьківщину!

Бібліотекар Ірина Полусмяк